Haberler

11. Ulusal Zeytinyağı Oskarları’nda DÜET’e iki madalya birden…

Zeytindostu Derneği’nin her yıl gerçekleştirdiği ulusal bir organizasyon olan Zeytinyağı Kalite Yarışması’na bu yıl Gaziantep ev sahipliği yaptı. Törende kimyasal analiz testinden başarıyla geçen 82 zeytinyağı üreticisine çeşitli ödüller takdim edildi.

Sardes Besi, DÜET marka zeytinyağları ile Çin Gıda ve Otel Ekipmanları Fuarı'na (FHC China 2017) katıldı.

Sardes Besi, DÜET marka zeytinyağları ile Çin’in en büyük kenti olma özelliğine sahip Şanghay’da, 14-16 Kasım 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilen Çin Gıda ve Otel Ekipmanları Fuarı'na (FHC China 2017) katılarak ziyaretçilerine Düet Erken Hasat Natürel Sızma ve Natürel Sızma Zeytinyağı tadım ve tanıtımını gerçekleştirdi.

Düet Zeytinyağı, Foodex Japonya Fuarı'na Katıldı

06-09 Mart 2018 tarihleri arasında, Japonya’nın Chiba kentinde Makuhari Messe (Nippon Convention Center)’de 43.'sü düzenlenen Foodex Japan 2018 Uluslararası Gıda ve İçecek Fuarına, Japonya ve farklı ülkelerden yaklaşık 85.000 ziyaretçi katıldı.

DÜET Japonya’dan da iki altın ödülle döndü.

Bu kez de, Mayıs ayında Japonya’da gerçekleştirilen, toplam 727 markanın yarıştığı Olive Japan 2018 Uluslararası Natürel Sızma Zeytinyağı Yarışması’na üretmiş olduğu Memecik ve Ayvalık tipi Zeytinyağları ile katılan DÜET iki altın madalya ile döndü.

Web sitemiz yenilendi

Sizlere kaliteli hizmet sağlamak ve çalışmalarımızı detaylı inceleyebilmeniz için web sitemizi yeniledik. Kolay kullanılabilirliği ve işlevselliği ile sektöre dair tüm yenilikleri web sitemizden takip edebilir, her türlü düşünceniz için bize ulaşabilirsiniz.

Bizi sosyal medyadan takip edin

Sosyal medya kanalları üzerinden de sizlerle buluşuyoruz. Aktif kanallarımız aracılığıyla haberlerimiz, yeniliklerimiz ve etkinliklerimizden anında haberdar olabilir...

Onaylanmış Kalite

Düet zeytinyağları kalitesi onaylanmış 77 zeytin yağı arasında ilk 10 içerisinde yerini aldı...
Haber için tıklayınız...

E-Ticaret Sitemiz Yayında

Sardes Tarım olarak kendimize özgü tatları e-ticaret sitemizle sizlere ulaştırıyoruz. Özel aroma ve lezzetleri içinde barındıran zeytinleriyle en kaliteli...