Üretim Tesisleri

1.200 m2 kapalı alana sahip Düet Zeytin Sıkma Tesisimiz, Salihli Organize Sanayi Bölgesi içerisinde yer almaktadır. En ileri teknoloji kullanılarak kurulan fabrikamızın üretim hattında dünyanın en prestijli zeytin sıkma makinası OLIOMIO kullanılmaktadır. 450 ton kapasiteli paslanmaz çelik depolama tanklarımız en iyi lezzeti korumak için klimatize edilmiş alanda konumlandırılmaktadır.

Marka imajımızın pekiştirilmesi ve tüketicilerin Sardes ürünlerini güvenle tüketebilmesini sağlamak adına, üretim sonrası toplama, depolama, işleme ve saklama aşamalarında son teknolojiyi kullanmaktayız. Ayrıca, bu safhaların tamamında birçok test ve kontrolü sistemimize dahil etmekteyiz. Kimyasal analizler dışında, lezzet kontrolü de yapan üretim hattımız sayesinde, Sardes Zeytinyağları'nın her bir damlasında aynı lezzeti yakalamaktayız.

Doğanın sunduğu lezzeti en rafine ve sağlıklı şekilde sunmak için çalışan Sardes Tarım, üretim esnasında oluşan atıkların filtre edilmesi ve doğaya zarar verilmemesi konusunda da azami hassasiyeti göstermektedir. Geri dönüşümü teşvik eden sistemlerimizle hem doğayı hem de ekonomiyi, koruyarak, geleceğe olan sorumluluğumuzun gereklerini de yerine getirmekteyiz.